Fasádní izolační svítidla

PEG/kolíčky pro polystyren KOELNER KI-160 Gr. 16 cm plastová vřeteno PEG/kolíčky pro polystyren KOELNER KI-160 Gr. 16 cm plastová vřeteno 2
Available
Hmoždinky - krátká zóna strum

Kolíčky na polystyren a vlnu Koelner KI-160

KOELNER
KI-160
2,16 Kč / ks
recenze: 4,45   |   hodnotili: 42
Zobrazení 1-24 z 137 položek

Pro dokončení izolačního systému budete potřebovat osvědčené a odolné montážní prvky. Naše nabídka zahrnuje kompletní sortiment fasádních izolačních spojovacích prvků nejvyšší kvality, mezi nimi jednoprvkové, ohnivzdorné, polystyrenové a vlny (s krátkou a dlouhou vzpěrnou zónou a univerzálním TFIX).

Při oteplování budovy s polystyrenem nebo vlnou stojí za to věnovat zvláštní pozornost vhodnému výběru kolíků. Ujistěte se, že výrobek je nejméně o 5 cm delší než tloušťka izolace a přizpůsoben materiálu, ze kterého byl vyroben. Velmi dobré řešení ohnivzdorné kolíky, k dispozici v naší nabídce, které byly vyrobeny podle třídy požární odolnosti F120.

Kromě ohnivzdorných čepů pro polystyren nebo vlnu nabízíme také tlakové příruby a všechny druhy příslušenství. Na přání je možné objednat další piny nebo příslušenství, které nejsou v aktuální nabídce obchodu, po předchozím kontaktu s naším zákaznickým servisem. Zveme vás k objednávce.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte