Vruty pro sendvičové panely

Zobrazení 1-24 z 26 položek

Samovrtné šrouby pro montáž sendvičových panelů

Šrouby pro sendvičové panely jsou specializovaným typem příslušenství určeného pro upevnění sendvičových panelů do pevných materiálů, jako je dřevo nebo beton. Pomocí tohoto typu montážního systému můžete montovat desky pro různé nátěry. Některé šrouby tohoto typu jsou navíc vyrobeny z povrchově kalené uhlíkové oceli, což zvyšuje jejich životnost. Mimořádně odolné jsou také samovrtné, samořezné konektory s jemným pracovním závitem a šestihrannou hlavou a dodatečnou antikorozní ochranou. Lze je s úspěchem použít k připevnění sendvičových panelů k ocelovým konstrukcím.

Jaké šrouby mám zvolit pro upevnění sendvičových panelů? Profily pro montáž sendvičových panelů

Správně zvolené šrouby umožňují bezpečnou a rychlou montáž, dbejte proto na kvalitu materiálů, ze kterých je výrobek vyroben, jejich velikost a vrtatelnost. V závislosti na typu povrchu by měly být šrouby vhodně zvoleny z hlediska tloušťky a délky. Jiné šrouby by měly být vybrány pro dřevo a beton a jiné pro ocelové konstrukce. Níže naleznete charakteristiky šroubů do sendvičových panelů dostupných na trhu.

Šrouby do sendvičových panelů do dřeva a betonu

Šrouby pro sendvičové panely namontované na dřevo a beton by měly být odolné, aby vydržely velké zatížení. Do dřeva a betonu použijte šrouby z uhlíkové oceli, která je při výrobě kalená. To umožňuje bezpečné připevnění k sendvičovému panelu.

Samovrtné šrouby do ocelových konstrukcí

Pro ocelové konstrukce zvolte samovrtné šrouby pro sendvičové panely, které mají vhodnou šestihrannou hlavu. Můžete si vybrat šrouby s hliníkovou podložkou a speciálním těsněním, které bude perfektním upevněním plechu. Při výběru šroubů pro montáž sendvičových panelů do ocelových profilů věnujte pozornost také tomu, zda mají podložku s vulkanizovaným EPDM.

Na co si dát pozor při výběru šroubů do střešních sendvičových panelů?

Na trhu je mnoho řešení a typů šroubů pro montáž desek. Při výběru šroubů pro sendvičové panely byste měli věnovat pozornost několika klíčovým faktorům, které zajistí rychlou a snadnou montáž. Před výběrem věnujte pozornost:

  • vlákno,
  • typ montážní plochy,
  • druh materiálu, ze kterého je šroub vyroben.
  • společnost na výrobu šroubů,
  • bod vrtání.

Montáž sendvičových panelů pomocí pozinkovaných šroubů

Každý typ sendvičového panelu má jiný účel, proto si před instalací zakupte vhodný typ šroubů, které budou odpovídat materiálu, ke kterému plánujete panel připevnit. Při montáži pamatujte na to, že při připevňování desky k podkladu, v tzv normální zóna, používají se dva šrouby. V okrajové zóně by však měla být deska namontována pomocí tří šroubů.

Celou nabídku profesionálních šroubů pro sendvičové panely si můžete prohlédnout v internetovém obchodě IzoSystems.cz ! Dále zde naleznete stavební materiály jako PIR izolace a PIR desky, ocelové šrouby, polyuretanové desky, hmoždinky do sendvičových panelů a dvouzávitové montážní šrouby. Doporučujeme vám prohlédnout si celý sortiment na našich webových stránkách.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte