Profilové konektory CD 60

Łącznik krzyżowy Rigips
Available
Profilové konektory CD 60

Podélná spojka Rigips

RIGIPS
11 511725
9,83 Kč
recenze: 4,58   |   hodnotili: 33
Zobrazení 1-6 z 6 položek

Naše nabídka zahrnuje celou řadu konektorů používaných v konstrukcích podhledů. K dispozici jsou tyto produkty: jednostranné příčné spojky, profil CD 60, podélné spojky a křížové spojky pro profily CD 60. Každá jednostranná příčná spojka, profil CD60, křížový závěs nebo podélná spojka pro profily CD 60 dostupná v našem obchodě má potřebná schválení. Na přání je možné objednat i jiné typy konektorů, po kontaktování našeho oddělení zákaznických služeb. Určitě navštivte naši prodejnu se smíšeným zbožím a objevte široký výběr materiálů pro sádrokarton, jako jsou sádrokartonové profily nebo plechové profily .

Křížová spojka pro profily CD 60

V případě zájmu o připojení profilů CD60 máme křížovou spojku Rigips pro CD 60. Spojka je chráněna proti zasunutí příliš hluboko do profilu CD. Tento křížový konektor CD60 můžete připojit bez svařování, takže se snadno používá. Vysoká kvalita zpracování zaručuje odolnou montáž a pozinkovaný povlak chrání proti korozi. Příčná spojka GK by měla mít vhodnou tloušťku, aby mohla být přizpůsobena ostatním prvkům sádrokartonových systémů. Nejinak je tomu i v případě stropních profilů CD 60. V tomto případě závisí životnost také na kvalitě materiálu a hlavní profily mohou být hliníkové, ocelové nebo plechové. Než si vyberete konkrétní konektor pro CD 60, nezapomeňte si pozorně přečíst jeho popis. Dozvíte se také, jak správně propojit profily CD 60.

Křížový konektor pro profil CD

Naše křížová spojka pro rámy se používá pro kolmé spojení mimo jiné: podhledy z desek. Naše nabídka zahrnuje široký výběr spojek pro ocelové profily, včetně spojky křížového profilu. Jejich využití je velmi široké, díky čemuž jsou nenahraditelné v různých projektech. Křížová spojka pro profily umožňuje stabilní instalaci profilů, včetně ocelových. Vyplatí se také zkontrolovat spojku hliníkového profilu a spojku mezistěny. Různé typy konektorů profilu CD 60 nám umožňují správný výběr v závislosti na našich potřebách. Ujišťujeme vás, že křížová spojka pro zavěšené stropy splní vaše očekávání, což potvrzují její kladné názory. V našem obchodě si můžete zakoupit libovolné množství spojek pro OSB desky nebo spojky rámů, až 50 kusů.Sluší se dodat, že spojky pro uzavřené profily mohou mít třídu koroze C1, C2 dle PN-EN, což potvrzuje jejich kvalitu .

Podélná spojka pro profily CD 60 - montáž

V naší nabídce je také k dispozici podélný konektor CD 60. Tento výrobek slouží k podélnému spojování profilů CD60 a ohnutá křídla na bocích chrání celou konstrukci. Když strop vibruje nebo se konstrukční prvky oddělují, je takový konektor CD60 chráněn proti posunutí nebo příliš silnému zasunutí do profilu CD. Pokud si chcete zakoupit podélnou spojku pro profily CD60, určitě navštivte náš internetový obchod IzoSystems.pl. Dále nabízíme deskové profily , CD profily a stropní profily. Naše produkty pocházejí od renomovaných výrobců a nabízíme je za atraktivní ceny. Pokud vás zajímá cena podélného konektoru Rigips pro CD 60 nebo jeho parametry v mm, přečtěte si prosím popis produktu. Dozvíte se také, k čemu se dá použít a jaké má rozměry.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte