Grafitový polystyren

Swisspor LAMBDA fasáda (graphite)
Available
Fasádní polystyren

Fasáda z polystyrenu Swisspor LAMBDA MAX

SWISSPOR
1 636,80 Kč / m3
recenze: 4,25   |   hodnotili: 24
Zobrazení 1-19 z 19 položek

Naše široká škála zahrnuje grafitový polystyren pro úsporu energie a pasivní konstrukci. V našem sortimentu máme vysoce kvalitní grafitový polystyren s širokou škálou aplikací a různými koeficienty λ: od 0,033 W/mK do 0,031 W/mK. Garantujeme našim zákazníkům polystyren s grafitem od osvědčených výrobců, splňující minimální hmotnosti pro jednotlivé odrůdy polystyrenových výrobků. Zveme vás k nákupu!

Polystyren střešní podlahy

Nabízíme vysoce kvalitní energeticky úsporný grafitový polystyren pro střechu a podlahu s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Atraktivní cena v kombinaci s možností využití v těch nejnáročnějších podmínkách z ní činí jeden z nejlepších návrhů na trhu. Má velmi dobrý koeficient vedení tepla a vysokou odolnost proti kompresi a ohýbání.

Grafitový polystyren pro založení

Izolace na základech by měla být odolná i vůči extrémním podmínkám. Polystyrenový grafitový základ, který nabízíme, se vyznačuje vysokou odolností proti vodě a skvělým faktorem lambda. Jeho parametry jsou potvrzeny certifikátem uděleným Ústavem pasivní výstavby. Nízká cena grafitového polystyrenu umožňuje snížit náklady na vytápění domu levným způsobem.

Polystyrenová grafitová fasáda

Odolný grafitový polystyren odolný proti vlhkosti způsobí, že fasáda vaší budovy bude odolná proti chlazení a rychlým tepelným ztrátám. Může být použit pro překlady a pláště, stropy, stejně jako stěny s obkladem kosterní konstrukce. Jedná se o samozhášecí materiál s vysokou odolností proti mechanickému poškození.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte