Polyuretany

Zobrazení 1-24 z 71 položek

Nabízíme špičkové PIR, PUR polyuretanové desky s nejvyššími parametry lambda na trhu (i λ=0,023 W/mK). Každá polyuretanová deska dostupná v našem obchodě zaručuje účinnou izolaci (PUR a PIR desky zachovávají teplo mnohem lépe než klasická minerální vlna) pro vnější stěny, střechy obytných budov a další. Polyuretanová deska je řešením pro energeticky úsporné domy, díky nimž budou náklady na údržbu budovy v budoucnu mnohem nižší. Nabízíme produkty od osvědčených výrobců a za dobré ceny, takže si můžete být jisti, že vaše investice se vyplatí v krátkém čase. Vyberte si polyuretanové pěnové materiály s nejlepšími izolačními parametry.

Máte-li jakékoli další dotazy, obraťte se na oddělení služeb zákazníkům. Srdečně Vás zveme k nákupu a doporučujeme vám, abyste se blíže seznámit s naším ceníku.

Polyuretanová deska

Pevné a odolné polyuretany, ze kterých jsou pir desky nabízeny pro podlahy, se používají v moderních provedeních a realizacích pasivních a energeticky úsporných budov. Vyznačují se velmi nízkou tepelnou vodivostí, která zaručuje skvělou tepelnou izolaci, a to i v kombinaci s podlahovým vytápěním. PIR polyuretanová deska je také vysoce odolná proti kompresi a tlaku. Podlaha, pod kterou budeme toto řešení aplikovat, se snadno neochladí.

Polyuretanová pěnová izolace

Pokryté sádrokartonem, polyuretanová pěnová izolace má velmi dobrou požární odolnost, zaručující vysokou úroveň bezpečnosti. To je často používáno pro dokončení stěny schodišť a bytů, stejně jako podkroví a interiéry budov historické přírody. PIR polyuretanové desky se snadno instalují – je možná jak lepicí, tak mechanická instalace. Energeticky úsporná polyuretanová deska vám umožní snížit náklady na vytápění v zimě a klimatizaci v létě.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte