Výrobky ze dřeva

Zobrazení 1-24 z 83 položek

Terasy, fasády nebo malá zahradní architektura jsou jen příklady staveb, které jsou velmi často vyrobeny ze dřeva. Jedná se o ekologický materiál, jedinečný svou formou a velmi krásný, ale bohužel vykazuje nízkou odolnost vůči průniku počasí. Bez odpovídající ochrany se rychle podrobuje UV záření, nadměrné vlhkosti nebo sirným mrazům. Abyste tomu zabránili, měli byste začít používat výrobky ze dřeva shromážděné v této kategorii.

Nabízíme mimo jiné:

  • Impregnace
  • Oleje
  • speciální laky pro zajištění jachet,
  • základní produkty,
  • předměty, které pomáhají opravit poškozené díly.

Doporučujeme impregnaci a dřevěný olej od Koopmans. Shromáždili jsme v našem internetovém obchodě nejlepší články tohoto výrobce, jejichž účinnost byla oceněna mnoha zákazníky.

Díky pravidelné údržbě s kvalitními výrobky si budete zachovat krásný vzhled dřevěných konstrukcí pro nadcházející roky. Kromě toho pravidelné olejování a impregnace extrahuje jejich přirozenou barvu z desek a zdůrazňují jedinečné uspořádání brček. Zveme vás k nákupu.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte