Upevňovací prvky pro ploché střechy

Zobrazení 1-24 z 45 položek

Kartpenthské šrouby jsou nepostradatelným prvkem při spojování střešních konstrukcí. Mohou být použity jak pro dřevo, tak pro plech. Všechny produkty dostupné v našem obchodě mají aktuální schválení a splňují platné normy. M.in samovrtné šrouby s šestihrannou hlavou, používané například při instalaci lichoběžníkového plechu na střechu. V našem sortimentu najdete šrouby nejvyšší kvality, které mají mnoho jedinečných vlastností, které zaručují jejich trvanlivost, máme také spojovací prvky pro ploché střechy. To je nesmírně důležité, protože tyto typy spojovacích prostředků by měly být robustní a sloužit po mnoho let. Jejich vhodný výběr je důležitý, takže stojí za to důvěřovat odborníkům v této oblasti.

Dřevěné šrouby

Sortiment doplňují pevně vyrobené karpenální šrouby na dřevo s diskovou hlavou a kuželovou hlavou ve všech nejoblíbenějších délkách a velikostech. Každý z produktů dostupných v nabídce má speciální antikorozní povlak, který chrání před škodlivými účinky vlhkosti a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky tomu všechny šrouby získávají sílu, což je zvláště důležité pro střešní konstrukce.

V prodeji máme také šrouby na střechu typu "sponky", které mají příslušné prohlášení o shodě a technické schválení.

Pokud vás zajímá, jaký je rozdíl mezi diskovými a kuželovými šrouby kol nebo jakou velikost plechových šroubů si můžete vybrat, neváhejte nás kontaktovat - naši poradci jsou zde, aby vám pomohli.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte