Tmely, pásky na parozábranu

Zobrazení 1-24 z 27 položek

Naše nabídka zahrnuje pásky uvolňující páry a tmely pro fólie izolační páry. Je třeba si uvědomit, že parotěsná zábrana filmy musí být zcela lepené, protože je nutné zachovat jejich nejdůležitější funkci - izolaci od vlhkosti. Proto je páska pro výparníku nepostradatelným nákupem.

Existují dva základní typy pásek pro páry:

  • - Jednostranná páska pro parotěsnou izolační fólii, používaná pro lepení rostlin a trhání parotěsných fólií, např. Hliníkové pásy se používají pro hliníkové izolační fólie, zatímco pro izolaci par aktivních a hermetických spojů specializovanější, jako jsou GERBAND 586 a Isover MULTITAPE. Oboustranné pásky lze také použít k lepení záložek.

  • - Oboustranná páska pro výparník, používaná k propojení filmu se zdivem, dřevem - pro tento typ připojení je nejlepší butylová páska např. Tyto spoje lze také provést pomocí tmely v kartách, např. A širší oboustranné pásky se používají k lepení fólie na profil CD-60, např.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte