Hmoždinky univerzální RawlPlug

Hmoždinky RawlPlug pro kotvy KWB 6x38 mm.
Available
Příslušenství pro třívrstvé stěny

Hmoždinky RawlPlug pro kotvy KWB 6x38 mm

RAWLPLUG
KRK-04
0,83 Kč / ks
recenze: 4,58   |   hodnotili: 40
Zobrazení 1-9 z 9 položek

V této kategorii si můžete objednat košile Rawlplug z řad UNO a 4ALL. Dostupné v různých délkách a tloušťkách. Široká škála produktů vám umožní vybrat si přesně ty produkty, které hledáte. Jedná se o univerzálně použitelné prvky, vhodné pro všechny typy podkladů.

Objímka expanzní zástrčky

Rozpínací pouzdro se používá k montáži různých předmětů na stěny nebo jiné povrchy. Je určen pro použití se šrouby. Je umístěn na konci čepu a má několik funkcí. Za prvé, chrání povrch před poškozením během instalace. Za druhé, poskytuje dodatečnou podporu pro sestavený předmět a zvyšuje jeho stabilitu. Zabraňuje také klouzání předmětu kolem kolíku.

Použití objímek pro rozšiřovací zátky

Objímky zástrček mají mnoho aplikací v mnoha oblastech konstrukce a vnitřní povrchové úpravy. Použití konkrétního produktu je vždy uvedeno v jeho popisu na našich stránkách. Příklady aplikací zahrnují:

  • montážní police a regály - zajišťují větší stabilitu a bezpečnost montovaných prvků,
  • závěsná svítidla, nástěnná svítidla, věšáky,
  • montáž zrcadel a obrazů - zabraňte jejich pohybu,
  • montáž systémů kabelových žlabů a kabelových svazků - zajištění bezpečného a estetického vedení kabelů.

Je třeba také poznamenat, že objímky pro rozpěrné hmoždinky lze díky jejich konstrukci použít v mnoha různých stavebních materiálech. Některé z nich mají třístranné rozšíření, které zabraňuje otáčení v otvoru. Nejčastěji se používají v:

  • betonové a cihlové zdi - rozpěrná hmoždinka se zašroubuje nebo zarazí do otvoru ve zdi a na konci umístěná manžeta zajišťuje stabilitu a chrání povrch před poškozením,
  • sádrokartonové stěny - slouží jako podpora a stabilizace,
  • Dřevěné desky.

Pamatujte však, že použití triček se může lišit v závislosti na specifičnosti materiálu. Je nesmírně důležité dodržovat montážní pokyny a doporučení výrobce, aby bylo zajištěno pevné a bezpečné upevnění do konkrétního materiálu. V každém případě byste také měli zkontrolovat, zda je materiál povrchu, na kterém chcete pracovat, dostatečně odolný, aby předmět udržel. V případě pochybností se poraďte s odborníkem.

Plášte pro rozšiřující zástrčky - naše nabídka

V našem internetovém obchodě najdete mnoho typů objímek na hmoždinky. Jsou vhodné pro profesionální instalaci, včetně: kabelové lávky, kabelové svazky a další zařízení. S našimi produkty je připevnění soklových lišt velmi snadné. Máte-li zájem o nejnižší ceny za 1 ks rozšiřovací zástrčky, dopravu zdarma nebo technické údaje - navštivte naši prodejnu stavebnin. Dále zde naleznete šrouby pro rychlou montáž, hmoždinku RawlPlug a šrouby do dutých cihel . Máte-li jakékoli dotazy k našemu sortimentu, kontaktujte naše oddělení zákaznických služeb. Poskytujeme poradenství ohledně našich výrobků, renovací atd. Doporučujeme vám tak učinit.

Sortiment IzoSystems.cz

Náš obchod pro kutily vám umožňuje zadat individuální objednávku produktů, které nejsou dostupné v našem obchodě. Kontaktujte nás a zjistěte, jak snadné to je. V našem sortimentu nechybí ani dlouhé hmoždinky, betonové hmoždinky 8x80, rámové hmoždinky a hmoždinky do zárubní . Srdečně Vás zveme k nákupu. Zde si můžete zakoupit produkty nejvyšší kvality potřebné pro stavbu nebo rekonstrukci vašeho domova.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte