Šrouby pro terasové desky

Zobrazení 1-24 z 24 položek

Speciální upevňovací systémy SPAX, určené pro přesnou a odolnou instalaci podlahových prken mimo dům, vám umožní snadno spojovat terasová prkna při zachování odpovídající přesnosti a estetiky. Vruty do terasových prken, které mají často zvýšenou tvrdost, musí vydržet větší odolnost materiálu než běžně používané u známých dřevin. Vyznačují se proto nejen zvýšenou odolností a pevnými zářezy na hlavách umožňujících práci šroubováku vyšší rychlostí, ale také neobvyklým tvarem. Zaručuje, že inovativní terasové vruty trvale spojí drážkovaná prkna do jednotné struktury, a navíc se stanou skutečnou ozdobou v tradičním stylu - barva starého zlatého nebo stříbrného odstínu dokonale podtrhne charakter místa a styl konstrukce - lávka, terasa nebo altán.

Kvalitní vruty do terasových prken

Terasa je investicí na mnoho let, proto je tak důležité k montáži terasových prken použít vhodné vruty, které jí dodají nejen estetický vzhled, ale budou odolné i proti ztíženým povětrnostním vlivům. V našem internetovém obchodě najdete šrouby vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, takže jistě splní všechna vaše očekávání. Nabízíme vruty do palubek SPAX, určené pro desky z tvrdého i měkkého dřeva. Náš sortiment také zahrnuje montážní sadu šroubů SPAX, která může mimo jiné obsahovat: vyrobeno z nerezových terasových šroubů, dvoustupňového vrtáku, bitu T-STAR plus a distančních křížů. S touto sadou si bez problémů vytvoříte svou vysněnou terasu, protože terasové vruty SPAX nevyžadují vrtání do měkkého dřeva. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou terasových vrutů určených pro trvalou montáž dřevěných terasových prken.

Jaké šrouby do terasových prken zvolit?

Při zvažování, jaký vrut do terasového prkna zvolit, má největší význam druh dřeva zvoleného pro stavbu terasy. Borovice, evropský modřín a smrk mají různé výhody a nevýhody, ale téměř v každém případě budou nejlepší volbou nerezové šrouby A2 na terasy. Jsou k dispozici ve stříbrné a zlaté barvě, díky čemuž jsou jako povrchová úprava podlah a teras téměř neviditelné. Pokud si však stále nejste jisti, které terasové vruty do trámů jsou vhodné, můžete nás kontaktovat. Náš zákaznický servis Vám rád poradí, jaké nerezové vruty do terasových prken splní Vaše očekávání a přizpůsobí se typu Vaší terasy.

Při výběru vrutů na terasu se vyplatí věnovat pozornost několika faktorům, které ovlivňují jejich kvalitu. Dobrou volbou budou vruty do desek, které minimalizují vrzání konstrukce. Hlučná terasová prkna nejsou nic příjemného, proto se na to vyplatí myslet při výběru konkrétních vrutů do terasového dřeva. Na tento aspekt má vliv i stahovací závit, který by měl prkna trvale spojovat s trámy. Další výhodou je malá válcová hlava, která se mírně zapouští do dřeva a zajišťuje estetický vzhled. Pokud navíc barevně sladíme nerezový terasový vrut, získáme bezvadnou strukturu, která je nejen funkční, ale i příjemná na pohled.

Nerezové palubkové vruty - naše nabídka

Pokud si nevíte rady, jaké vruty do terasových prken vybrat, určitě se podívejte do naší nabídky. V IzoSystems.cz nabízíme obrovský výběr vrutů, dále terasové sety, vruty na terasy s hliníkovou spodní konstrukcí, vruty na dřevěné terasy a terasové systémy , které s úspěchem využijete při stavbě terasy. Navíc v našem internetovém obchodě najdete další stavební materiály, které se mohou hodit při stavbě nebo rekonstrukci. Garantujeme nejvyšší kvalitu našich produktů a také možnost ověřit si názory zákazníků, kteří si daný produkt již zakoupili. Určitě využijte naši nabídku! Poskytujeme atraktivní ceny a expresní doručení a také možnost vrácení.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte