Impregnace na dřevo

Zobrazení 1-20 z 20 položek

Proč se vyplatí použít filmotvornou impregnaci? Každá dřevěná konstrukce vystavená povětrnostním vlivům vyžaduje pravidelnou údržbu. Při použití přírodního dřeva k vytváření různých stavebních konstrukcí bude nutné jej řádně naimpregnovat. Tento materiál negativně ovlivňuje nejen vlhkost, ale také intenzivní UV záření, silný vítr a silné mrazy. V průběhu času povedou atmosférické faktory k viditelnému poškození, které odebere kouzlo celé konstrukce. Po pár letech může například terasa nebo altán vypadat podobně jako dlouhodobé stavby. Chraňte je před nadměrným poškozením – impregnace Koopmans jim poskytne vynikající ochranu na dlouhou dobu.

Používáním produktů IMPRA dostupných v naší prodejně - např. nátěrotvorné impregnace na dřevo - ochráníte různé prvky, např. zahradní architekturu nebo fasádu budovy.

Filmotvorná impregnace dostupná v naší nabídce vytváří na povrchu silnou vrstvu odolnou různým podmínkám. Je vhodný pro všechny druhy dřeva, snadno se aplikuje a má dlouhou životnost.

Nabízíme mimo jiné bezbarvé produkty zlepšující přírodní vzhled desek. Extrahují původní barvu a rozzáří prvky. V našem sortimentu jsou také impregnace dřeva IMPRA v mnoha různých barvách, které lze snadno přizpůsobit individuálním potřebám. Nabízíme mimo jiné moderní borovici bělenou, lahvově zelenou, šedou, portugalský dub nebo manuka med. Pro ty, kteří preferují neobvyklá řešení, doporučujeme odstín černý dub.

Prodáváme pouze zboží od nejlepších výrobců, které splňují vysoké standardy kvality, ale zároveň jsou levné na nákup. Jsou skvělou variantou pro lidi, kteří provádějí pravidelné renovace a pro ty, kteří chtějí poprvé osvěžit dřevěné konstrukce.

Impregnace dřeva Koopmans

Koopmans – impregnace dřeva byla vytvořena na bázi alkydových pryskyřic a lněného oleje. Díky tomu kromě ochrany dřeva zajišťuje i jeho krásný a bezchybný vzhled. Přípravek poskytuje ochranu proti všem povětrnostním vlivům a zároveň zdůrazňuje přirozený vzhled dřeva. Po zaschnutí získáme jemný pololesklý efekt. Poskytuje ochranu před biodegradací a reguluje vlhkost dřeva po dlouhodobých deštích.

Ochranná a dekorativní filmotvorná impregnace kromě ochranných vlastností zlepšuje vzhled dřeva. Po mnoha letech se může jeho struktura poškodit, takže už nevypadá tak skvěle jako dříve. Impregnace dřeva zvýrazňuje přirozenou krásu tohoto jedinečného materiálu a vytváří vrstvu, která chrání před růstem plísní a řas. Jejich absence bude mít pozitivní dopad na estetiku dřevěných prvků.

Jak aplikovat produkt Koopmans? Filmotvorná impregnace se nanáší štětcem, válečkem nebo máčením. V závislosti na předchozí práci na dřevě bude pro dosažení nejlepšího účinku nutný jiný počet vrstev. Pokud je dřevo surové, přikryjte ho dvěma nebo třemi vrstvami. Pokud však na daném povrchu již výrobek IMPRA je a chcete jej pouze renovovat, stačí použít pouze jednu vrstvu. Bezbarvá nátěrová impregnace je mimořádně účinný produkt a již s malým množstvím dosáhnete uspokojivého účinku.

Na co nezapomenout před použitím námi nabízené technické impregnace Koopmans? Před impregnací desku nejprve důkladně očistěte, odmastěte a poté vysušte. Pouze tak bude připravený podklad schopen správně přijmout nátěr, který poskytne dostatečnou ochranu před vnějšími faktory.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte