Základové fólie

Zobrazení 1-16 z 16 položek

Fólie pro vodorovnou izolaci - podívejte se na nabídku IzoSystems.cz

V naší nabídce jsou zakládací fólie pro vodorovnou izolaci základů za příznivé ceny. Zakládací fólie je dostupná v různých tloušťkách a šířkách. Na přání zákazníka může být v našem sortimentu i horizontální zakládací fólie v nestandardních tloušťkách či výškách, samozřejmě po kontaktování našeho Zákaznického servisu.

Horizontální základová izolační fólie Izokpol je účinnou ochranou proti vlhkosti a zajišťuje odolnost základových zdí. Je vyrobena z odolného PVC a je odolná vůči povětrnostním vlivům, slunečnímu záření a vysokým i nízkým teplotám. Je odolný vůči ohni, nestárne a nehnije – jeho trvanlivostí si můžete být 100% jisti. Jeho použití je důležitým prvkem stavby – pokud jste investor nebo stavíte dům pro vlastní potřebu, dbejte na jeho dobrý výběr. Fólie vás ochrání před vážným poškozením základů, díky čemuž se vyhnete extrémně nákladným rekonstrukcím – vyberte si folii na základy od Izokpolu.

Fólie pro vodorovnou izolaci budov – jak ji používat?

Fólii využijete pro ochranu proti vlhkosti v bytové a hydrotechnické výstavbě. Použijte jej především při zakládání základů, potěrů, pokrývačských pracích nebo střešních zahrad. Ale to není všechno! Horizontální izolační fólie se bude hodit při budování jezírek, geomembrán, nádrží a protipovodňových hrází. Chcete si postavit vlastní bazén? Nezapomeňte si také pořídit folii na vodorovnou izolaci.

Zakládací fólie pro vodorovnou izolaci nepropustí svou vrstvou žádné látky - včetně silných a toxických. Tato nemovitost je využívána při výstavbě skládek a komunálních skládek. Co tím získáte? Nedovolíte, aby škodlivé sloučeniny pronikly do půdy.

Proč se vyplatí zvolit horizontální izolační fólii Izokpol?

V první řadě pro jeho odolnost. Výrobek se při stavbě nepoškodí a po instalaci zůstane v perfektním stavu po mnoho let. Garantujeme, že vodorovná izolační fólie zůstane odolná vůči ohni a nezhorší jej.

Důležitá je také tloušťka fólie Izokpol. Výrobky, které nabízíme, mají tloušťku 0,3 - 1,2 mm, díky čemuž jsou ideální pro různé typy aplikací. Nejtlustší typ fólie je řešením určeným například pro stavby postavené na bažinaté půdě. Silná vrstva nedovolí proniknout tolik vlhkosti. Dobře mohou fungovat i tenčí fólie. Rozhodněte se pro jejich použití, když jsou základy položeny na méně vlhkém povrchu, nebo je použijte položením několika vrstev na sebe. V tomto případě se ujistěte, že mezi následujícími vrstvami nejsou žádné mezery.

Zakládací fólie – horizontální izolace PVC

Odolnost a účinnost základových fólií má na svědomí PVC (polyvinylchlorid). Má velmi dobré izolační a samozhášivé vlastnosti a je vysoce odolná proti ohni. Použití fólií z něj zvyšuje bezpečnost stavby.

Materiál lze často označit dvěma jinými způsoby – jako PVC a PVC. Je však třeba připomenout, že znamenají totéž, tedy polyvinylchlorid.

PVC je správná zkratka, odvozená z polské nomenklatury materiálu – polyvinylchlorid. Je to však vzácné, je to anglická verze, kterou se zabýváme při nákupu většiny stavebních materiálů a dalších. Stojí za to mít na paměti, že nesprávný název polyvinylchloridu, konkrétně PVC, koluje již mnoho let. Oblibu si získal v 90. letech a dodnes je širokým spektrem lidí považován za vhodný. Stojí za to si uvědomit výše uvedené názvosloví - cizokrajně znějící zkratka označuje úplně stejný, všem známý plastový materiál.

Prohlédněte si naši nabídku na IzoSystems.cz - vodorovná izolační fólie je nutností při stavbě nového domu, bazénu a dalších typů zařízení.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte