Laky na jachty

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Máte ve své zahradě rybník s majestátním mostem nebo miniaturní molo? Nebo možná vlastníte krásnou jachtu ze dřeva? Nezapomeňte, že tento materiál, neustále vystavený vodě, může velmi rychle ztratit svůj krásný vzhled a jeho struktura se postupně degraduje. Tento proces můžete zastavit pomocí speciálního laku na jachtu, který je k dispozici v naší nabídce.

Tento vysoce kvalitní produkt, který dlouhodobě chrání dřevo před účinky vodního prostředí. Je extrémně účinný, snadno ovladatelný a zcela vodotěsný. S jeho pomocí můžete chránit nejen lodě nebo malé zahradní stavby, ale i celé mola. Yacht barva dává materiálům lesk a může být aplikován i s obyčejným kartáčem nebo válečkem.

Podívejte se na naši širokou škálu nyní. Nabízíme barvy a laky od nejlepších výrobců, odolná proti oděru a nejdrsnější povětrnostní podmínky. Pouze u nás si je můžete objednat za tak atraktivní ceny.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte