Vlna na podlahu

Vlna ISOVER TDPT 15 mm Vlna ISOVER TDPT 15 mm 2
Available
Vlna na podlahu

Vlna ISOVER TDPT 15 mm

ISOVER
101050115
178,80 Kč / m2
recenze: 4,44   |   hodnotili: 43
Vlna ISOVER TDPT 20 mm Vlna ISOVER TDPT 20 mm 2
Available
Vlna na podlahu

Vlna ISOVER TDPT 20 mm

ISOVER
101050020
223,50 Kč / m2
recenze: 4,68   |   hodnotili: 38
Vlna ISOVER TDPT 25 mm Vlna ISOVER TDPT 25 mm 2
Available
Vlna na podlahu

Vlna ISOVER TDPT 25 mm

ISOVER
101050125
298,00 Kč / m2
recenze: 4,70   |   hodnotili: 43
Zobrazení 1-14 z 14 položek

Minerální vlna pod podlahu od IzoSystems.cz

V naší nabídce je podlahová minerální vata, díky které efektivně zateplíte místnost dle vašeho výběru. Výrobek pochází od uznávaného výrobce nabízejícího vysoce kvalitní zboží - Isover a Rockwool dodaly sortiment s nejlepšími parametry. Minerální vata pod potěrem skvěle izoluje, je nehořlavá a navíc pomáhá zajistit dobrou akustiku. Chcete se dozvědět více o vlnách, které nabízíme? Podívejte se na detaily naší nabídky - klikněte na produkt, o který máte zájem, např. 20mm podlahová vlna, a získáte informace o všech jejích parametrech.

Nenašli jste produkt, o který máte zájem? Speciálně pro Vás můžeme objednat podlahovou vlnu od jiného výrobce. Stačí kontaktovat naše oddělení zákaznických služeb a dát nám vědět, že si takový produkt chcete zakoupit.

Minerální vlna na podlahy – co nabízíme?

Na IzoSystems.cz máme minerální vatu na podlahy od značek Rockwool a Isover, která se skvěle hodí k izolaci různých typů podlah a konstrukcí. Tvrdá vlna pro podlahy Rockwool, jako je Rockwool Steprock SUPER 20 mm, se používá pro podlahy na cementové nebo anhydritové bázi. Využijete jej i v případě, že máte plovoucí podlahu na podkladu z desek Fermacell 2E22 a desek OSB-3 nebo Norgips DIFR na masivních stropech. Tento produkt jsme zařadili do naší nabídky v mnoha rozměrech, např. 10 cm podlahová vlna - prohlédněte si naši nabídku a vyberte si produkt, který bude ve vašem případě fungovat nejlépe.

Druhým výrobcem, jehož sortiment je dostupný v našem internetovém obchodě, je Isover. Již léta se značka specializuje na vytváření nejkvalitnějších izolačních a akustických izolačních materiálů, které lze použít v různých typech obytných a komerčních budov. V Polsku působí již více než 25 let a jejich zkušenosti se promítají do výroby špičkových materiálů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Využijete je také pro tepelnou a akustickou izolaci stropů v těžkých, lehkých a suchých plovoucích podlahách.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte