Půda pro dřevo

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Chcete zachovat odolnost dřevěných konstrukcí od okolních konstrukcí po delší dobu a zároveň se starat o jejich krásný, velmi přirozený vzhled? Postarejte se o údržbu tohoto materiálu, počínaje umístěním dobrého terénu. Produkty dostupné v následující nabídce plní dvě základní funkce:

  • nanesená na dřevo hluboce pronikající do jeho struktury a vytváří tenkou vrstvu na povrchu zvyšující přilnavost jiných výrobků pro údržbu, např.
  • po vysušení vytvářejí účinnou bariéru pro vývoj hub, plísní a bakterií a také chrání před aktivitou škodlivého hmyzu.

Doporučujeme moderní pozemek pro dřevo značky Koopmans. Jedná se o společnost s dlouholetými zkušenostmi, která vyrábí nejlepší konzervační látky na trhu založené na osvědčených složkách. Jsou snadno použitelné, účinné při jejich působení a především odolné vůči obtížným podmínkám. Základní impregnace tohoto výrobce je velmi efektivní a v našem obchodě jej lze objednat za konkurenceschopnou cenu. Zveme vás k objednávce.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte