Hmoždinky RawlPlug

Zobrazení 1-13 z 13 položek

Rozpěrné hmoždinky Rawlplug jsou důležitým prvkem spojujícím různé povrchy při stavebních pracích. Jejich výběr nezpůsobí žádné problémy, protože byly rozděleny podle typu materiálu, se kterým mají být použity. Při nákupu věnujte pozornost několika důležitým parametrům - například velikost - musí odpovídat průměru vrtáku.

Jak vybrat rozšiřující zástrčky RawlPlug?

Při výběru rozpěrných hmoždinek dbejte především na typ stavebního materiálu, do kterého budou zapuštěny. Na tom bude záviset jejich tloušťka a délka hmoždinky, kterou je třeba použít. Pak si dejte pozor na průměr vrtání otvoru pro hmoždinku – ten musí odpovídat průměru hmoždinky. Pokud je příliš velký, kolík se může vysunout a konstrukce se poškodí, což představuje hrozbu pro lidi v okolí. Nejčastěji voleným modelem jsou univerzální kolíky Rawl Plug. Při jejich utahování se hmoždinka výrazně roztáhne, díky čemuž získáme pevnou fixaci ve zdi. Tyto typy výrobků se snadno instalují a jsou vysoce odolné. V této kategorii si můžete objednat kolíky RawlPlug Uno a 4ALL různých délek a tlouštěk. Široká nabídka produktů umožňuje vybrat si přesně ty produkty, které hledáte. Univerzální hmoždinky jsou prvky s širokým rozsahem použití, vhodné pro všechny typy povrchů. Sortiment našeho obchodu zahrnuje RawlPlug 8 pinů a RawlPlug 6 pinů, jak se šroubem, tak bez něj.

RawlPlug

Produkty dostupné v naší nabídce jsou ideální pro použití v silně poškozených otvorech a vyrobené z neznámých materiálů. Jedná se o nejkvalitnější produkty, které jsou na trhu již řadu let mimořádně oblíbené. Vzhledem k tomu, že jsou krátké, není jejich použití omezeno pouze na silné stěny. Kolíky RawlPlug 4ALL a Uno se vyznačují efektivním rozprostřením substrátu a lze je snadno připevnit na různé povrchy. Rozhodně stojí za to je doporučit všem, kteří hledají univerzální a efektivní způsob kotvení. V naší nabídce nechybí ani zárubňové kotvy a rámové hmoždinky. Čepy RawlPlug 4ALL jsou moderním řešením využívaným profesionály – nic vám však nebrání v tom, abyste je sami použili při stavebních a rekonstrukčních pracích. Výrobky nabízejí především snadnou montáž do všech stavebních materiálů. Navíc mají čtyřcestnou expanzní metodu, která umožňuje aplikaci na jakýkoli typ povrchu. Pevná konstrukce udržuje stabilní vedení šroubu a zajišťuje odolnost po použití. Můžete si být jisti, že se nepohne z dříve vybraného místa. Jsou vyrobeny pomocí žeber, která posilují přilnavost hmoždinky k otvoru. Za pozornost stojí i dělicí čára trička - byla navržena pro získání co největší kontaktní plochy po přišroubování trička v podkladech s dutými cihlami a sádrokartonem. Za zmínku také stojí, že antirotační křidélka zlepšují přilnavost hřebu na široké škále povrchů. Hmoždinky Rawl 4ALL jako jsou rozpěrné hmoždinky RawlPlug 4ALL-08065+5080 jsou vyrobeny z barevného polyamidu a vysoce kvalitní oceli. Rozpěrné hmoždinky Rawlplug UNO jsou drobné doplňky, které lze s úspěchem použít v různých typech měkkých zděných podkladů, jako je beton, keramické duté cihly, beton, pórobeton, sádrokarton nebo děrované cihly. Produkty snadno umístíte do tenkých stěn – to vše díky jejich krátké délce, která se perfektně hodí do malých prostor. Jejich geometrie zaručuje maximální rozptyl a přilnavost k mnoha typům povrchů. Unikátní členění kola v horní zóně jeho konstrukce zajišťuje 100% bezpečné ukotvení. Rozpěrná hmoždinka Rawlplug UNO (např. rozpěrky RawlPlug UNO-06+435) je vyrobena z kombinace barevného polyamidu a nejkvalitnější oceli. Provedení opatřené křidélky proti rotaci minimalizuje riziko otočení trička v otvoru při instalaci a límec zabraňuje sklouznutí.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte