Upevňovací systémy

PEG/kolíčky pro polystyren KOELNER KI-160 Gr. 16 cm plastová vřeteno PEG/kolíčky pro polystyren KOELNER KI-160 Gr. 16 cm plastová vřeteno 2
Available
Hmoždinky - krátká zóna strum

Kolíčky na polystyren a vlnu Koelner KI-160

Koelner - lista produktów
KI-160
1,95 Kč pcs
recenze: 4,55   |   hodnotili: 22
Páska spoinowa papíru Rigips 50 mm x 75 MB Páska spoinowa papíru Rigips 50 mm x 75 MB 2
Available
Systémové terasy SPAX

Distanční kříž SPAX

Spax - lista produktów
4000942255509
29,04 Kč
recenze: 4,68   |   hodnotili: 22
Zobrazení 1-24 z 299 položek

Při renovaci domu nebo bytu stojí za to zvážit, jaké upevňovací systémy budou fungovat nejlépe a budou sloužit v nadcházejících letech. Naše nabídka zahrnuje všeobecné, zahradní upevňovací prvky, tedy rychlou montáž a odrazující kolíky, chemické kotvy, dřevěné a ocelové šrouby a příslušenství pro upevnění, stejně jako specializované upevnění fasádní izolace nebo třívrstvé stěny. Všechny námi prodávané výrobky (m.in. značky Koelner, RawlPlug a SPAX) jsou velmi odolné a pevné, které dokonale plní svou funkci.

Koelner upevňovací systémy

Doporučujeme vám seznámit se s širokou škálou upevňovacích systémů renomované značky Koelner, která je synonymem nejvyšší kvality. V našem katalogu jsou chemické kotvy, tlakové desky a frézy tohoto výrobce, který je populární po celé Evropě a další.

Na přání je možné objednat vlastní typy a délky spojovacích prostředků - kolíky nebo šrouby - po předchozím kontaktu se zákaznickým servisem. Naše upevňovací systémy prodáváme za konkurenceschopné ceny.

Srdečně Vás zveme k nákupu.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte