Střešní vruty do betonu

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Střešní šrouby do betonu

Na IzoSystems.cz nabízíme dlouhé vruty do betonu RawlPlug R-WBT – použijí se k montáži izolace plochých střech provedené v betonovém základu. Používejte výrobky s ocelovými podložkami a pouzdry R-GOK. Šrouby do betonových sendvičových panelů jsou k dispozici v různých velikostech, takže si je snadno přizpůsobíte vlastní konstrukci. Mají antikorozní nátěr a jsou k dispozici v sadách po 100 kusech.

Hledáte vhodné vruty do betonu a chcete se dozvědět více o našich produktech? Kontaktujte oddělení zákaznických služeb – zavolejte nebo napište e-mail na info@izosystems.cz. Naši specialisté poskytnou všechny potřebné informace a společně vyberete nové vruty do betonu a teleskopické objímky.

RawlPlug vruty do betonu - co nabízíme?

Připravili jsme pro vás vruty přímo do betonu a dřeva s antikorozním nátěrem, který má vliv na životnost výrobků a jejich úplnou bezpečnost. Lze je použít k zateplení plochých střech.

Šrouby RawlPlug R-WBT mají povrchově tvrzený závit, který umožňuje plnou stabilitu. Výrobky jsou chráněny vysoce kvalitním antikorozním nátěrem, který zaručuje odolnost vůči 15 Kesternichovým cyklům. Díky pečlivě vybranému dvoustupňovému tvaru lze konektor použít na betonové a dřevěné povrchy se stejně dobrými výsledky. Nemáte žádné zkušenosti s montáží šroubů a bojíte se dlouhé a namáhavé práce? V případě produktů RawlPlug se toho bát nemusíte! Jejich čepel má speciální tvar, díky kterému je instalace bezproblémová. Navíc zabraňuje pohybu na povrchu upevněného prvku. Odpadá také nutnost použití dalších hmoždinek a vrutů do dřeva.

Za zmínku také stojí spolupráce šroubů s objímkou - nezbytný prvek umožňující jejich použití. Hlava těsně přiléhá k teleskopické objímce, což umožňuje přesnou počáteční montáž. Naše nabídka zahrnuje dlouhé vruty do betonu, vruty do střešních plechů, vruty do střešních krytin a vruty pro připevnění střešní lepenky.

Střešní šrouby do plechu - jak připevnit plech k betonu?

Dřevo a beton jsou materiály, které vyžadují použití vhodných prvků při instalaci izolace. Patří sem šrouby, hmoždinky a šrouby nabízené společností IzoSystems.cz Speciální nářadí je nutné kvůli křehkosti obou druhů materiálu – beton i dřevo se může pod vysokým tlakem poškodit.

Získejte bezpečnost při instalaci a minimalizujte riziko poškození. Vyberte si produkty RawlPlug, které jsme připravili v naší nabídce. Naše nabídka zahrnuje nejen široký sortiment šroubů, ale i dalšího příslušenství. Můžete si zakoupit vrtáky různých průměrů, ocelové kotvy, samořezné šrouby, samořezné šrouby, ale i nerezové šrouby do betonu s válcovou hlavou.

Montážní šrouby střešních plechů jsou vynikajícím stavebním produktem, který je k dispozici v různých velikostech. Výrobce šroubů garantuje nejvyšší kvalitu výrobku, díky kterému můžete připevnit plechové střešní tašky a další. Samořezné šrouby jsou volské oko.

Jak nainstalovat šrouby do střešních sendvičových panelů? Samořezné šrouby do betonu

Instalace hmoždinek a šroubů do betonu a dřeva je poměrně snadná a probíhá v několika jednoduchých krocích. Jak namontovat šrouby do střešního plechu a šrouby do střešní lepenky? Nejprve udělejte díru do podkladu – betonu nebo dřeva. Obvykle je to asi 5 mm, ale v případě železobetonu to může být až 3 centimetry.

Poté vložte destičku do izolačního materiálu a zašroubujte konektor WBT pomocí šroubováku. Dělejte to, dokud nedosáhnete zvolené hloubky. Připevnění plechu k betonu nebylo nikdy tak snadné. Naše šrouby do střešního plechu mají hlavu s límcem, který zajišťuje přesný přítlak na montovaný prvek.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte