Pásky na sádrokarton

Zobrazení 1-13 z 13 položek

Páska IzoSystems.cz pro spojování sádrokartonových desek

V Izosystems nabízíme sádrokartonové pásky, které se perfektně hodí pro stavbu a rekonstrukci domu. Sortiment zahrnuje produkty jako: americká páska (např. Strait-flex TUFF-TAPE americká), páska proti poškrábání a posuvná páska (např. posuvná páska Rigips). Mezi další příslušenství patří papírové spojovací pásky s připevněnou hliníkovou vložkou. Připravili jsme také produkty pro maskování spár ve spojích sádrokartonových desek. Můžete jimi zamaskovat praskliny a vady na stěnách i stropech – to jsou multifunkční flexibilní rohy Magic Corner.

Hledáte pásky od jiných výrobců? Kontaktujte prosím zákaznický servis a my vám je rádi objednáme.

Zaujala vás sádrokartonová páska a chcete se o ní dozvědět více? Zavolejte nebo napište - zodpovíme všechny vaše dotazy a pomůžeme vám vybrat ten správný produkt.

Sádrokartonová páska – co to je a proč byste ji měli používat?

Pokud se rozhodnete pro konstrukce provedené pomocí sádrokartonu, budete potřebovat i vhodné spáry. Díky nim to celé vydrží a získá na estetice. K tomuto účelu se používá spojovací páska na sádrokarton.

Spoje sádrokartonových desek mají spáry, které mohou bez řádné ochrany časem prasknout. Tato vada může přispět ke zničení celé konstrukce a výrazně ovlivní estetiku místnosti. I velká rekonstrukce může být nutná! Abyste tomu zabránili a ušetřili peníze, kupte si vhodnou ochranu. Páska na spojování sádrokartonu se jistě bude hodit.

Páska na spojování sádrokartonových desek - viz naše nabídka

Na IzoSystems.cz jsme připravili širokou škálu pásek pro spojování sádrokartonových desek. Produkt je k dispozici v mnoha typech, takže si jej můžete vybrat přesně podle svých potřeb. Podívejte se na některé produkty, které nabízíme:

  • Americká páska funguje skvěle na rovných površích a vnějších rozích. Můžete jej také použít k opravě dříve existujících prasklin. Používejte jej na místech zvláště vystavených vlhkosti - po kontaktu s vlhkostí se neznehodnocuje. Díky tomu je ideálním typem pásky například do koupelen.
  • Posuvná páska na sádrokarton je samolepicí a je určena pro spáry mezi sádrokartony a stěnou nebo omítnutou stěnou.
  • Skleněná vložka je klasický výrobek do sádrokartonu, kterým lze zamaskovat všechny spáry a skrýt praskliny v omítkách.
  • Rohová páska se používá k ochraně vnitřních a vnějších rohů. Prohlédněte si modely s extrémně silnou kopolymerní vazbou. Byl připraven pro speciální úkoly, kde běžné pásky nezvládnou.

Prohlédněte si celou nabídku obchodu IzoSystems.cz. Garantujeme nejvyšší kvalitu produktů a rychlé vyřízení objednávky. Každá sádrokartonová páska vám bude doručena v nejbližších dnech – použijte ji k ochraně konstrukcí z choulostivých desek. Jde o skvělou investici, která vám může ušetřit zdlouhavé a nákladné renovace.

Prohlédněte si také parotěsné pásky a lepidla, akustické pásky na profily a malířské pásky a fólie z naší nabídky!

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte