Garážová vlna

Vlna Isover STROPMAX 31 100 mm Vlna Isover STROPMAX 31 100 mm 2
Available
Garážová vlna

Vlna Isover STROPMAX 31 100 mm

ISOVER
101221537
387,40 Kč / m2
recenze: 4,21   |   hodnotili: 24
Zobrazení 1-11 z 11 položek

Co je garážová vlna?

Garážová vlna je minerální vlna v plátech, které umožňují snadnou a rychlou instalaci. Navíc jde o stavební materiál určený pro tepelnou izolaci místností i akustickou izolaci. Lamelový panel z garážové vlny má odpovídající tepelné vlastnosti a je z jedné strany pokryt základním nátěrem a bílým závojem. To znamená, že teplo zůstává uvnitř budovy a neuniká ven. Garážová vlna navíc díky suché pokládce umožňuje snadnou a rychlou izolaci povrchu.

Druhy minerální vlny pro izolaci stropů garáží

Nevíte, jestli je lepší zvolit kamennou vatu nebo skelnou vatu? Podívejte se, jaké jsou rozdíly mezi těmito druhy garážové vlny pro tepelnou izolaci garáží! Ověřte si, zda ve vašem případě nebude lepší použít kamennou nebo skleněnou garážovou vatu!

Garážová kamenná vlna

Garážová kamenná vlna se skvěle hodí pro zateplení plochých střech nebo tepelnou modernizaci stropů garáží. Další výhodou je vynikající pohlcování zvuku, což je skvělé pro hlučnou práci v garáži. Garážová skelná vata určená k zateplení má vysoký součinitel tepelné vodivosti, díky kterému dokonale izoluje a udržuje teplo uvnitř místnosti, takže se nemusíte bát povětrnostních omezení ani nízkých teplot. Panely z kamenné vlny do garáže mají navíc vysokou požární odolnost A1, díky které jsou nehořlavé a nešíří oheň.

Garážová skelná vata

Garážová skelná vata se díky své nízké hmotnosti skvěle hodí pro izolaci šikmých střech. A co víc, poslouží i k zateplení garáží. Skelná vata zaručuje požární bezpečnost díky nehořlavé izolaci a požární odolnosti A1. Skelná vata má nízký koeficient tepelné vodivosti, který zajišťuje dostatečnou izolaci a udržení tepla uvnitř budovy.

Jakou garážovou vlnu vybrat? - nejdůležitější parametry

Při výběru garážové vlny se řiďte vhodnými parametry. Věnujte pozornost tomu, jakou práci budete v garáži vykonávat a zda tam budete trávit hodně času. Před nákupem stojí za to věnovat pozornost takovým parametrům, jako jsou:

• koeficient tepelné vodivosti (lambda),
• třída požáru,
• absorbce vody,
• odolnost proti stlačení,
• teplotní odolnost.

Aplikace garážové vlny

Garážové sklo a kamenná vlna je produkt s mnoha aplikacemi. Můžete jej použít k zateplení stropů a povrchů stěn nebo podlah v místnostech, které nebudou zatepleny. Tento druh vlny se skvěle hodí nejen pro zateplení garáží, ale také pro zateplení stropů sklepů nebo nezateplených místností.

Jaké jsou výhody garážové minerální vlny?

Garážová minerální vlna je všestranný produkt, který zajišťuje snadnou instalaci a izolaci budovy. Výběr skleněné nebo minerální vlny pro izolaci stropů garáže nabízí mnoho výhod, včetně:

• odhlučnění práce nářadí, např. vrtaček nebo šroubováků,
• tepelná izolace,
• chrání před ohněm,
• zajišťuje rychlou montáž pro dodavatele.

Chcete-li se dozvědět více nebo objednat garážovou vlnu, kontaktujte nás prosím zasláním e-mailu nebo telefonickým kontaktováním zákaznického servisu!

FAQ
• Co je garážová vlna?

Garážová vlna je stavební materiál, který zajišťuje dostatečnou tepelnou izolaci stropů a stropů. Navíc má zvukovou izolaci, která zvuk tlumí. Garážová vlna se také vyznačuje vysokou odolností proti ohni a šíření plamene, proto chrání místnost před požárem.

• Kolik stojí dobrá garážová vlna?

Cena garážové vlny závisí na jejím typu a vlastnostech. Cena dobré garážové vlny začíná od 39 PLN/m2 a může dosáhnout až 165 PLN/m2. Pokud nevíte, jakou vlnu použít, je dobré, když se obrátíte na obsluhu prodejny, která vám poradí se správným materiálem.

• Na co si dát pozor při výběru garážové vlny?

Při výběru garážové vlny stojí za to věnovat pozornost několika důležitým parametrům. Před nákupem si ověřte součinitel tepelné vodivosti, třídu požáru a tepelnou odolnost. Vyplatí se také seznámit s parametry, jako je nasákavost nebo pevnost v tlaku. Zkontrolujte také rozměry vlny, které se obvykle uvádějí v mm.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte