Omítka se třpytkami

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Omítka se třpytkami

Dekorativní omítky mají mnoho výhod. V první řadě jsou fantastické na místech, která jsou intenzivně využívaná, stěny vystavené častým povětrnostním vlivům nebo poškození. Vnější omítka se slídou umožňuje nejen časté mytí stěn, ale také skvěle vypadá a dokáže změnit dekor každého prostoru. Pokud hledáte materiál, který je odolný proti poškození a odolný proti drhnutí, určitě si prohlédněte naši nabídku!

Mozaiková omítka se třpytkami má mnoho aplikací

Mozaiková dekorativní omítka je obvykle hmota na bázi akrylátové disperze. Má přídavek barevného křemenného kameniva a slídy, které vytvářejí dekorativní povlak, který zdobí například stěny. Je ideální pro povrchovou úpravu stěn vně i uvnitř a poskytuje ochranu před nečistotami. Vysoká mechanická odolnost jej činí zvláště doporučeným pro fasády budov, schodiště a chodby. Najdete ho i v interiéru, na soklech, římsách, základech a balkonech. Pamatujte však, že omítku byste neměli nanášet za nepříznivých povětrnostních podmínek: silný vítr, vydatné srážky, nízké teploty pod 10 stupňů nebo na přímém slunci. Pak si můžete být jisti, že materiál zcela uschne, což zajišťuje vynikající přilnavost.

Slídová omítka - aplikace a doporučení

Mozaiková omítka se třpytkami vyžaduje správnou přípravu a aplikaci, aby si zachovala své vlastnosti. Díky použití přírodního kameniva se nebarví a dokonale přilne k podkladu. Fasádní omítka se slídou by měla být používána v souladu s doporučeními, tedy na rovný, nosný podklad zbavený látek snižujících přilnavost (prach, bitumen), na vodorovné plochy nevystavované dlouhodobému působení povětrnostních vlivů a vlhkosti. Proces přípravy omítky je také velmi důležitý - před použitím je třeba obsah balení rozmíchat pomocí nízkootáčkového mixéru, dokud produkt nemá jednotnou konzistenci. Měli byste použít materiál z jedné výrobní šarže, aplikovat jej bez přerušení a nechat zaschnout při vhodné teplotě. Neaplikujte na místa vystavená vlhkosti, v případě podlah udržujte vhodné sklony a používejte podle návodu, nechte zaschnout. Během této doby musíte také zajistit, aby byla omítka náležitě chráněna, mimo jiné: déšť.

Dekorativní omítka se třpytkami v nabídce IzoSystems.cz!

V našem stavebním obchodě najdete obrovský výběr omítkových výrobků. Nabízíme nejen křemennou omítku se slídou, ale i další výrobky, jako je venkovní mozaiková omítka. Nezapomeňte si prohlédnout všechny naše nabídky v kategorii stavební chemie. Garantujeme atraktivní ceny a expresní dodání a pokud naše nabídka barev a omítek neobsahuje produkt, který potřebujete, objednáme jej speciálně pro Vás. Stačí kontaktovat naši kancelář zákaznických služeb a zadat individuální objednávku.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte