Šroubovací kolíky

Zobrazení 1-24 z 34 položek

Pro zajištění optimální přesnosti a trvanlivosti zapuštěné sestavy jsme pro tento typ instalace připravili speciální řadu čepů. Řada univerzálních výrobků R-TFX společnosti RawlPlug je určena pro použití pro jakýkoli typ montáže, bez ohledu na substrát nebo typ izolačního materiálu. Díky tomu lze kolíky z následující nabídky použít jak na betonové podklady (pevný beton, pěvec, bloky z lehkého betonu), tak cihly (pevné, silikonové, děrovací otvory, otvory). Jsou ideální pro instalaci polystyrenu, desek XPS, korkové desky vlny nebo polyuretanových panelů.

Rozsah čepů o délce od 115 mm do 455 mm umožňuje ergonomickou, zapuštěnou montáž izolačních materiálů bez dalšího příslušenství. Vysoká kvalita zpracování a nejvyšší dostupné parametry únosnosti jsou zodpovědné za dlouhodobou odolnost a spolehlivost spojů. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si špendlíky, které jsou plně přizpůsobeny vašim potřebám instalace.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte