Obecné upevňovací systémy

Tlak přírub/desky od Koelner KWL-90-PP Tlak přírub/desky od Koelner KWL-90-PP 2
Available
Izolační doplňky

Lisovací příruby Koelner KWL ø90 mm

KOELNER
KWL-090PP
2,38 Kč / ks
recenze: 4,36   |   hodnotili: 36
Distanční kříž SPAX Distanční kříž SPAX 2
Available
Distanční podložky SPAX

Distanční kříž SPAX

SPAX
4000942255509
29,80 Kč
recenze: 4,63   |   hodnotili: 38
Zobrazení 1-24 z 373 položek

Při renovaci domu nebo bytu stojí za to zvážit, jaké upevňovací systémy budou fungovat nejlépe a budou sloužit v nadcházejících letech. Naše nabídka zahrnuje všeobecné, zahradní upevňovací prvky, tedy rychlou montáž a odrazující kolíky, chemické kotvy, dřevěné a ocelové šrouby a příslušenství pro upevnění, stejně jako specializované upevnění fasádní izolace nebo třívrstvé stěny. Všechny námi prodávané výrobky (m.in. značky Koelner, RawlPlug a SPAX) jsou velmi odolné a pevné, které dokonale plní svou funkci.

Koelner upevňovací systémy

Doporučujeme vám seznámit se s širokou škálou upevňovacích systémů renomované značky Koelner, která je synonymem nejvyšší kvality. V našem katalogu jsou chemické kotvy, tlakové desky a frézy tohoto výrobce, který je populární po celé Evropě a další.

Na přání je možné objednat vlastní typy a délky spojovacích prostředků - kolíky nebo šrouby - po předchozím kontaktu se zákaznickým servisem. Naše upevňovací systémy prodáváme za konkurenceschopné ceny.

Srdečně Vás zveme k nákupu.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte