Ocelové hmoždinky

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Ocelové hmoždinky – nutnost při renovacích

Při stavbě nebo rekonstrukci domu byste si měli pořídit předměty, které vám umožní spojovat různé druhy povrchů. Jedním z těchto typů příslušenství jsou ocelové hmoždinky. Při nákupu se vyplatí vybírat kvalitní výrobky – používají se mimo jiné na závěsné stropní konstrukce, takže jejich poškození nebo úplné rozbití by mohlo mít katastrofální následky pro celý objekt.

Co jsou kovové hmoždinky a čím se liší?

Kovové a ocelové hmoždinky vypadají jako hřebíky, ale od standardních se liší v několika detailech. V první řadě je jejich charakteristickým znakem očko a širší hrot. Jsou extrémně odolné a při výběru prvotřídního produktu dostupného v našem internetovém obchodě byste se neměli bát, že je rozbijete. Montážní hmoždinky vydrží opravdu velké zatížení – zatížení, se kterým si běžné hřebíky nebo hmoždinky neporadí.

Vysoce kvalitní materiály nejsou jediným aspektem, který stojí za pozornost při výběru hmoždinek do sádrokartonu nebo jiných povrchů. Nejprve pečlivě zkontrolujte jejich průměr. Pokud jsou příliš volné, mohou vypadnout a vadná konstrukce bude představovat hrozbu pro lidi v okolí.

Jaké montážní hmoždinky nabízíme?

Naše nabídka zahrnuje unášecí trny včetně stropních kotev a rychlomontážní kovové trny. Stropní kotvy slouží k připevnění lehkých zavěšených podhledů k podkladu z: betonu, pórobetonu, kamene a cihel. Stropní hmoždinky nabízíme pro použití s tyčí s otevřeným hákem a se speciálním kónickým tvarem, který zajistí dostatečné roztažení kotvy při jejím zatížení. Každý výrobek je navíc ohnivzdorný, takže při jeho použití si můžete být jisti, že v případě požáru bude konstrukce k němu připevněná stále podepřena. Všechny ocelové stropní hmoždinky jsou k dispozici v několika velikostech, které si můžete upravit podle svých potřeb.

Rychloupínací kolík slouží k připevnění lehkých sádrokartonových prvků: lišt, latí atd. Každý zarážecí kolík dostupný v našem sortimentu je odolný a solidně vyrobený. Díky promyšlené konstrukci můžete ocelové hmoždinky narážet rychle a efektivně. Jejich univerzální účel znamená, že je můžete použít v mnoha různých strukturách. Především jsou vhodné pro upevňování profilů a lehkých ocelových konstrukcí, nepopraskaných betonových podkladů, plných betonových desek, plných cihel a betonových bloků. Lze s nimi instalovat mimo jiné kovové profily, vodovodní instalace, kabelové žlaby a dráty, ale i dřevěné fasády. Čepy jsou dostupné v rozměrech 6x40 mm. Je vyrobena ze slitiny Zn-Al a oceli nejvyšší kvality.

Zavěšení stropů nebylo nikdy tak snadné! Tato řešení používají skuteční stavební odborníci. Jedná se o bezpečná a odolná řešení. Důvěřujte jejich odborným znalostem a dlouholetým zkušenostem. Vyzkoušejte námi nabízené ocelové hmoždinky. Kontaktujte prosím naše konzultanty - rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Podívejte se také na široký výběr tyčí a konektorů z naší nabídky. Doporučujeme vám zadávat objednávky!

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte