Držáky sendvičových desek

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Hlavní funkcí střešních a stěnových sendvičových panelů je tepelná izolace. Použití spojovacích prostředků, které jsou pro ně k dispozici v našem obchodě, včetně šroubů a rukojetí, zaručuje účinnou instalaci těchto materiálů.

Samovrtné šrouby pro montáž sendvičových panelů

Nabízíme šrouby a madla pro montáž sendvičových panelů v 8 různých délkách: od 90 mm do 275 mm. Při výstavbě fasády průmyslových, kancelářských budov, hal a skladů se tento materiál často používá dnes. Díky jednoduchému designu a univerzální aplikaci je montáž relativně levná, a proto je velmi často vybíránáinvestoři. Díky speciálnímu protikoroznímu povlaku zink-vločka se všechny samovrtné šrouby pro montáž sendvičových desek vyznačují nadprůměrnou odolností proti vlhkosti a speciálně tvarovaný tvar vrtáku poskytuje ještě rychlejší a pohodlnější instalaci. Kromě toho jsou tyto výrobky vybaveny samoukladnými těsnícími podložkami EPDM, které zaručují maximální ochranu proti vlhkosti. Zveme vás k objednávce.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte