Pouzdra na chemickou kotvu

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Chemická kotva je skvělou alternativou k tradičním rozpěrným hmoždinkám. Fungují na principu adheze, tedy povrchového spojení dvou látek. Takzvaný povrchová přitažlivost. Síťová manžeta pro chemickou kotvu se používá při upevňování do podkladů. Taková manžeta díky své speciální konstrukci zabraňuje zatékání pryskyřice do stěny. Nabídka IzoSystems.cz zahrnuje objímky chemických kotev a další příslušenství pro obecné upevnění. Náš sortiment zahrnuje: plastovou síťovou manžetu RawPlug, objímkové kotvy, distanční pouzdra pro polystyren a široký výběr závitových tyčí. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si síťová pouzdra pro chemické kotvy a závitová pouzdra nejvyšší kvality.

Máte zájem o plastové průchodky, ocelové průchodky nebo závitové průchodky na dřevo? Chcete si koupit jiné, nestandardní produkty? Obraťte se na naše oddělení zákaznických služeb - náš online stavební obchod vám je rád doveze.

Odpovíme na všechny vaše dotazy a pomůžeme s výběrem nových závitových pouzder, rozpěrných pouzder nebo plastových distančních pouzder . Podívejte se na naši nabídku - garantujeme 100% spokojenost.

Chemické kotevní pouzdro – co to je?

Při instalaci kotev se používá pouzdro z kovové sítě. Plastová síťovaná manžeta RawlPlug pro tyč M8 a kovová manžeta RawlPlug pro tyč M16 jsou určeny pro instalaci chemických kotev do prázdných prostor. Produkty jsou v několika velikostech, díky čemuž je přizpůsobíte jakémukoli povrchu. Pokud si nejste jisti, která chemická kotvicí manžeta bude pro vás fungovat, naši odborníci rádi zodpoví všechny vaše dotazy. Nabízíme produkty jako fasádní manžeta, perforovaná manžeta a ocelová manžeta.

Fasádní distanční objímka - zlepšení stavebních prací

Pouzdra mají velmi široký rozsah použití. S jejich pomocí jsme schopni vytvořit odolné klínové spoje bez pnutí. Pomocí manžety s vnitřním závitem nebo ocelové rozpěrné manžety se závitem umístíte chemické kotvy rychle a bez poškození podkladu. Doporučujeme prohlédnout si naši nabídku, nabízíme závitová upínací pouzdra a závitová pouzdra na dřevo a mnoho dalších produktů pro montáž.

Závitové upínací pouzdro – široký sortiment

Na prut jsme připravili návlek, tzv pouzdro s vnitřním závitem, kov a plast. Betonové pouzdro, závitové pouzdro s límcem a kotevní pouzdro jsou také skvělé možnosti. Ocelové pouzdro s vnitřním závitem dobře funguje s injektážními maltami. Taková pouzdra s vnitřním závitem mohou být vyrobena z pozinkované oceli nebo nerezové oceli. Distanční pouzdro pro polystyren vám zase umožňuje instalovat materiál, jako je grafitový polystyren, podle vašich potřeb. Vnitřní závit umožňuje instalaci podhledů, potrubí, kabelových kanálů, podpěr, stěn atd. Výběrem mimo jiné: grafitová pouzdra, nezapomeňte zkontrolovat technické údaje, jako je průměr otvoru.

Chemické kotevní pouzdra – jak je používat?

Před zahájením práce připravte otvor vrtáním. Poté do připraveného otvoru umístíme pletivo. Nejprve se pryskyřice zavede do síťoviny. Musí vyplnit celý produkt. Poté do ní umístíme libovolný kotvící prvek - může to být například závitový čep. Používá jej k vytlačování pryskyřice skrz otvory v pouzdru a do otvorů v substrátu. Připraveno! S jejich používáním nám pomůže nastavovací nástroj. Více informací naleznete u konkrétních produktů, které náš internetový obchod nabízí.

Prohlédněte si další produkty v sekci profesionální stavební chemie , jako jsou chemické kotvy, závitové tyče, nářadí na chemické kotvy, kartáče na chemické kotvy.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte