Silikonové omítky

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Naše nabídka zahrnuje také silikonové omítky, které na rozdíl od akrylových omítek obtížně leží a vyžadují "laboratorní" počasí. Mají chedicity větší než akrylové a silikonové omítky, takže jsou obohaceny o přidání hydrofobních látek. Silikonová omítka může také absorbovat nečistoty, které je obtížné odstranit později, je vysoce alkalická, což je jeho přirozená bariéra proti útoku plísní a jiných mikroorganismů.

Polysilizátní omítka

Polysilizátová omítka je omítka, ve které je vodní sklo modifikováno pojivem (tato modifikace je patentována), zatímco v silikonové omítce je to vodní sklo (zpravidla draslík). Výsledkem je, že polysilizátní omítky mají mnohem nižší pH (8-9) než silikonové omítky (12-13). To zase umožňuje barvení polysilizátových náplastí na mnohem více barev. Na rozdíl od silikonových omítek, polysilizátové omítky suché zevnitř ven. Proto nemusí mít tak restriktivní povětrnostní podmínky. Zveme vás ke koupi!

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte