Kolíky s integrovanou tepelně izolační zátkou

Zobrazení 1-17 z 17 položek

S integrovanou tepelně izolační zátkou

V dnešní pasivní a energeticky účinné konstrukci se používají tepelně izolační kolíky RawlPlug. Jsou určeny pro instalaci většiny tepelně izolačních materiálů, jako jsou polyuretanové desky, polystyren, vlna nebo XPS. Díky vyztužené konstrukci (stopka z pozinkované oceli) mohou být ukotveny jak k betonovým podkladům, masivním cihlovým a děrovacím razníkům, tak k betonovým blokům, kameni nebo pysaným betonu. Použití perforačního tepelného izolačního hrotu vám umožní přesně ponořit se do kolíku v oteplovací vrstvě a integrovaná tepelně izolační zátka se s koeficientem 0,001-0,002 W/K zabraňuje tepelným ztrátám na fasádě a zároveň omezuje tepelnou propustnost.

V této kategorii naleznete celou řadu dostupných rozměrů hmoždinek s tepelně izolační zátkou. Nabízíme délky od 115 do 455 mm. Díky přesné a jednoduché aplikaci výrobku a jeho ergonomické instalaci je tento univerzální čep výtahu použitelný ve všech typech tepelné izolace.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte