Montáže zahrad a teras

Distanční kříž SPAX Distanční kříž SPAX 2
Available
Distanční podložky SPAX

Distanční kříž SPAX

SPAX
4000942255509
29,80 Kč
recenze: 4,63   |   hodnotili: 38
Zobrazení 1-24 z 41 položek

V našem komplexně vybaveném obchodě se stavebními materiály nabízíme dřevěné šrouby, podložky pro jouly, distanční podložky, šrouby pro palubkyj a další příslušenství potřebné pro instalaci teras a dalšího zahradního vybavení. Srdečně Vás zveme k nákupu a kontaktování našeho oddělení služeb zákazníkům, pokud máte nějaké dotazy.

SPAX podložky

Spaxové podložky jsou určeny pro terasové konstrukce na betonovém podkladu, kde jsou zahrady obohaceny dřevěnými terasami. Vyrobené z kaučuku, prvky chrání dřevěný nosník před zemní vlhkostí, eliminují vibrace a nepříjemné praskání a zajišťují správnou stabilizaci celé konstrukce. Dojíždějí ve dvou provedeních – o tloušťce 4 a 8 mm. Pracují s terasami postavenými v systému SPAX.

Terasové šrouby

Vysoce kvalitní dvoustupňová vrtačka je ideální pro původní i exotické dřevo. Umožňuje vyvrtat a nasít zásuvku tak, aby šroub měl správnou šroubovací dráhu. Šrouby spax dřevěné terasy se vyznačují vysokou přesností a vysokou odolností. Jsou navrženy tak, aby závit zaručuje tahání kroucených desek a povrchová úprava hlavy neovlivňuje deformaci dřeva a je neviditelná. Dodají se ve dvou různých barvách – se starým zlatým a stříbrným povlakem.

Produkt byl úspěšně přidán do seznamu přání!
Produkt byl úspěšně přidán k porovnání

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte